Moja rodina a ďalší blízki

 
Ja manžel Ja vnuk
Ja tato Ja brat
Ja syn   Moji ďalší blízki
  Sú ľudia, ktorí v mojom živote majú stále miesto, ktorí v ňom boli, sú a dúfam, že aj budú. Ťažko je kategorizovať ľudí, nuž ale keď ja som taký archivárko... Našťastie je viac ľudí, ktorí sú tak povediac moji a sú to rôzni ľudia. Podstatné je, že sú (boli, ale vlastne stále sú) pre mňa dôležití. Možno sa tu nájdu. Snáď aj ja mám miesto v ich životoch... Okrem mojej najbližšej rodiny a samozrejme mojej vlastnej rodiny sú to aj moji blízki - priatelia, či už z radov mojich bývalých spolužiakov, kolegov, alebo proste kamarátov.  
   
  Ja (šťastný) manžel

Čo dodať? Manželstvo sa mi istý čas akosi vyhýbalo, hoci už krátko po výške som o tom uvažoval. Potom sa to akosi zvrtlo, roky ubiehali a zrazu som na krku tridsiatku. Hm, našla si ma ale Maťa a ako to chodí, do manželstva sme si vzájomne pomohli. Teda nie žeby sme nechceli, ale časový harmonogram sme museli trošilinku upraviť, lebo na ceste už bola naša úžasná dcéra Saška. A tak sme sa v marci 2007 zobrali. Hm, manželku Maťu si hádam ani nezaslúžim, ja akiste nie som dobrý manžel, nuž ale... Je to prvýkrát, čo som v manželstve, ta sa len učím... :-) Hádam sa to časom upraví, zlepší, veď koniec-koncov máme na to „pár“ rokov... :-)
 

 
 

 
  Ja (hrdý) tato

...keby som bol vedel, že mať Sašku (našu prvorodenú dcéru) bude natoľko úžasné, tak chcem byť otcom už dávno. Iste, nervov kopa, zodpovednosti – za zdravie, za správne návyky, za jej hodnotovú orientáciu, za jej slušnosť, intelektuálny rast, k tomu vôbec nie ľahká finančná situácia, ale na druhej strane nesmierna radosť, šťastie a láska. Neopísateľné chvíle spoločného bláznenia, hrdosti na to malé stvorenie od narodenia, keď spoločne môžeme sledovať Saškin progres. Akiste je každé dieťa pre svojho rodiča to naj, ale Saška je to naj na celom svete! J

Trocha egoisticky napísané, mám prekrásnu dcéru, ktorá je k tomu šikovná, vyrehotaná, živá a ktorá ma napĺňa šťastím. Čo viac si môžem želať? (Hm, azda, aby aspoň taký bol aj môj syn Adamko, ktorého očakávame na jar...)

 

 
 

 
  Ja syn

Čo

 
 

 
  Ja vnuk

Čo

 
 

 
  Ja brat

Čo

 
 

 
  Moji ďalší blízki

Čo