Ja rôzny...

 
Celoživotná panna Cigary
Moje meno Jazykov(edn)é divnosti
Moje čísla Murphyho zákony o sexe
Drak, vrana a lipa  
  Celoživotná panna (podľa znamenia)

Som panna... a nemám s tým problém! Teda, som celoživotný panic skrze zveriatníkové znamenie. A som panna ako vyšitá... (Preto využijem prvú osobu prézentu - čo platí o panne-mužovi, takmer presne platí aj o mne.)
Ešte počas gympla som kukol aj do numerológie a zistil som si svoje čísla. Viem niečo o sebe aj ako o drakovi z čínskeho horoskopu. Mám aj podrobnú charakteristiku svojho mena. Mnoho z toho sedí a je pozoruodné, keď sa niektoré veci opakujú a doĺňajú..., ale možno to je iba taký klam, keď si to človek jednoducho pripustí, prispôsobí... Ktovie...


Na prvý pohľad ma možno prehliadnuť. Nie je to tým, že by som nebol sympatický, ale skôr som plachý a nesmelý a nerád vybočujem z radu. Ak ma okolie spozná, zistí, že som duchaplný, vynaliezavý a viem krásne rozprávať a hlavne počúvať. Zaujímajú ma záhadné a paranormálne javy. Som nadaný na štúdium jazykov. Rád konám dobré skutky. Som výrečný, bystrý, aktívny a viem sa rýchlo rozhodovať. Nerád mením svoje zvyky a vo svojich veciach mávam poriadok. Dosť často bývam ľútostivý a melancholický. Pozor – niekedy viem byť aj poriadne pomstychtivý, žiarlivý a závistlivý!
Mám štíhlu, vysokú postavu, nie súmerné telo; jasné a veľké oči. Moja fyzická kondícia je dobrá, ba skvelá. Často patrím medzi silákov.
V spoločnosti nikdy nepatrím k hlavným bavičom. Spočiatku radšej opatrne vyčkávam, pozorujem a až keď príde môj čas, vychádzam na scénu, uvediem sa a ukážem, čo viem. Som veľmi prakticky založený a so všetkým si hravo poradím.
Ako panna robím často extrémy a niekedy sa preto zdám ako najlepší zabávač a "vymetač večierkov", inokedy ako nespoločenský jedinec, ktorý je utiahnutý a pôsobím nezaujímavo.

Hoci nepatrím práve medzi romantikov, dokážem oceniť chvíle so svojou partnerkou. Každý vzťah beriem vážne, aj keď často nedávam svoje city príliš najavo.
Uvedomujem si a aj plním svoje povinnosti. Aj do postele vhupnem až vtedy, keď je všetko hotové a nastavený budík na ráno. Často som perfekcionalista.

Som nadaný na všetky druhy prác, pričom k nim pristupujem prakticky. Lipnem na svojej práci, som naozaj vytrvalý. Zbožňujem všetko, čo mi napomáha technickú stránku mojej práce. Mám cit pre umenie, ale aj logiku. Odsudzujem sentimentalitu. Často sa však u mňa prejavuje sklon k samoľúbosti a k hodnoteniu podrobností na úkor celku. Charakteristickým sú pre mňa pokoj, praktickosť, spoľahlivosť, schopnosť prispôsobiť sa. Som tvorivý, viem prepojiť teóriu s praxou, ale musím mať samozrejme dobrú motiváciu. Vždy musím mať dôvod, prečo danú vec robiť. Neskúšam robiť veci, o ktorých nič nevediem, a ak, tak len zriedkavo hlavne v "zápale zábavy".
Ako panna som pod vplyvom Merkúru, ktorý pôsobí hlavne na psychiku a povzbudzuje myslenie, reč, intelekt, rýchlosť, umelecké sklony, obchodné nadanie a prefíkanosť. Vynikajúco sa hodím na duševnú prácu. Zaujíma ma taká práca, ktorá mi pomáha v napredovaní v kariére, alebo ktorá mi prináša šťastie. Nikto ma nedokáže zlákať na také dobrodružstvo, ktoré sa mi zdá nezrealizovateľné. Inštinkt mi napovie, kedy sa pohybujem na tenkom ľade a hodím spiatočku.
Ak som ako panna úspešný, pôsobím vyrovnane a stihnem urobiť všetko v krátkom čase. Neúspech je môj nepriateľ, dookola ho analyzujem a stagnujem niekedy až neprimerane dlho, strácam sebavedomie a chuť do života. Svet začínam vidieť ako čiernu machuľu. Našťastie, ak ma niekto aj po dlhšom čase nakopne, pozviecham sa a postupne sa dostanem do obvyklého tempa.

Dobre si vyberám priateľov a lásky, zriedkakedy sa pomýlim. Od iných očakáva, že sa dostanú na moju úroveň. Priateľstvo si síce vážim, ale niekedy z neznámych dôvodov dokážem prerušiť kontakt, alebo sa na dlhý čas odmlčím a potom sa opäť objavím. Často som veľmi kritický, ba dokonca bez toho niekedy nemôžem existovať! Robí mi problémy líškať sa niekomu, či robiť falošné poklony. Často som nervózny, a preto potrebujem pokojné prostredie, aby som mohol poskytnúť to najlepšie zo seba, zo svojho ja. Len zriedka zvyknem stratiť svoju príslovečnú vyrovnanosť (aj to len vtedy, keď ma vyprovokujú).

Mám rád čerstvý vzduch, pohyb a usporiadaný život. Viem, že na postup treba využiť voľný čas, a tak ho venujem zdokonaľovaniu svojich schopností. Som pozorný. Spomeňte problém a ja zaiste nájdem riešenie. Niekedy to možno trvá aj dlhšie, ale to len preto, lebo usilovne zhromažďujem dostupné informácie. Nenávidím, ak ma pristihnú nepripraveného. Dbám o svoj zovňajšok a správne vyjadrovanie.

Zo všetkých znamení je o panne v oblasti partnerstva najťažšie niečo definovať. Hoci to na mne nevidieť, láska je základom môjho života. Vo vzťahu k iným mám zábrany, som hanblivý. Pritom však milujem vzrušujúce rozhovory. Láska je pre mňa spojená s pocitom bezpečnosti, prikláňam sa k istote. Sám poskytujem citovú istotu.

Žena je pre mňa priam zvláštnosť, ktorú si treba prezerať, maznať sa s ňou, ale aj živiť. Ženu potrebujem skúmať, experimentovať s ňou, rozmaznávať ju a starať sa o ňu. Dobre viem, čo dostane ženu do varu a ľahko podnietim žiadané erotické reakcie. Sex pokladám za prostriedok na skrášlenie života.
Nie som možno najpríjemnejší partner na večer, ktorého si žena vysníva, ale vyžaruje zo mňa pocit pohody a šťastia. Žene určite nebudem recitovať svoj zamilovaný epos, ale vždy som pozorný a milý. Nevyžadujem neustálu pozornosť, nechcem ovládnuť celý priestor. Ak by žena po spoločne strávenom večere chcela za sebou zavrieť dvere, nepatrím k tým, ktorí by tomu bránili. Nezvyknem poľovať na ženy, skôr sa nechám chytiť. Ako sexuálneho partnera ma charakterizuje vytrvalosť a veľké libido. Zostávam pri Nej aj vtedy, keď mnohí iní, spočiatku podstatne vášnivejší, sa už dávno vytratili. K svojej vyvolenej sa asi budem správať otcovsky a rozhodne sa budem zaujímať o jej život. Budem veľmi cenným priateľom a aj dobrým radcom, dokonca aj manželom – ale až potom, keď zistím, či mi bude aj Ona nápomocná napr. v mojej kariére, či je dostatočne bohatá a hlavne či mi bude vedieť vytvoriť taký domov, v ktorom by som bez problémov mohol rozvíjať svoju činnosť. Ponúkam bezpečnosť, úctu a vernosť. Moja manželka určite nebude mať problémy s tým, že by som sa vytratil s nejakým kamarátom z domu, alebo že by som vrátil neskoro nadránom. Moja žena nebude mať ani finančné problémy, ale to neznamená, že bude môcť dosiahnuť všetko, čo chce – peňaženku si budem strážiť. Vážim si každú korunu, ale určite nie som lakomý. Inak ale nikdy necestujem v nízkej triede. Ak utrácam, tak iba na hodnotné a potrebné veci. Ak sa partner dopustí väčšej chyby, spôsobuje mi to trápenie a bolesť, čo tiež dokazuje, že láska je pre mňa dôležitá.

Ako muž-panna aj v milostnej predohre postupujem metodicky. Som dobrým znalcom anatómie ženského tela a aplikujem uznávané spôsoby – v čom mám nedostatky, to nahradím láskavosťou. Neuspokojím sa, kým žena nereaguje patričným spôsobom. Inak mám sklony podriadiť sa návrhom toho druhého (rozhodná žena mnou môže narábať, ako sa jej zachce!). Nemám veľmi bohatú fantáziu, no rád sa pokúšam o nové „technické“ pokusy, ale za podmienky, že ma k tomu nenútia veľmi arogantne. Od partnerky očakávam takú istú korektnosť a srdečnosť, akú ponúkam ja. Zo sexuálneho hľadiska som zvláštny typ. V celom svojom živote som konformista, ale neočakávaná skúsenosť môže predo mnou odhaliť netušené diaľky, môže odkryť závoj milostných krás a slastí, ktoré nie sú pre pannu typické, alebo nových vzrušení. V takom prípade reagujem charakteristickým spôsobom – oddám sa im celou svojou nežnou dušou.
Moje očakávania od sexu nie sú síce veľmi veľké, no treba podotknúť, že bez sexu neviem existovať!

Muž-panna pociťuje príťažlivosť k tým ľuďom, ktorí sú milí, alebo v ktorých je nejaké čaro, niečo mimoriadne, prvotriedne. Obdivujem duchaplnosť, vynachádzavosť a dobrý vkus. Rád sa pozerám na svojho partnera s obdivom. Potrebujem (uveriť), aby bola partnerova vzdelanosť, rozhľadenosť, záujmy a spoločenská úroveň aspoň na mojej úrovni. Ak si ma chcete získať, nepochodíte s frázami a pikantnými príhodičkami. Nenávidím plytvanie.

Celý môj zjav pôsobí tak trochu dojmom mäkkosti. Som veľmi citlivý. Bývam úslužný a vždy ochotný pomôcť. Chcem sa páčiť. Pri návšteve pomáham vynášať taniere, vyprázdňujem naplnené popolníky a pod., pričom okolo je zábave v plnom prúde. Pri obliekaní uplatňujem solídny a klasický vkus. Som najšťastnejší, ak sa do mňa niekto hlboko zaľúbi. Nie som zástancom prísnych mravov, ale svojej partnerke by som nestrpel zálety.

Často som až pedantný a starám sa do všetkého. Svoje okolie dokážem temer trápiť až do zúfalstva. Z tohto pohľadu nie som práve najpríjemnejším manželom. Ale som dobrý zamestnanec, na ktorého sa nikdy netreba sťažovať. Hoci rád kritizujem a hľadám chyby, na seba znášam iba taktnú kritiku. Mám sa proste rád, v tejto súvislosti som často až urážlivý.

Najlepšie sa ku mne hodí kozorožec - to mám teda overené (vedel som si predstaviť spoločný život s takým jedným malým pekným kozorožcom v tele úžasného dievčaťa). Potom by mi to mohlo vyjsť ešte s Býkom, Rakom alebo možno s Pannou, či Vodnárom.

 
   
  Moje meno

Mužské meno Ladislav má slovanský pôvod a význam mena je "slávny vládca". Nositeľov tohto bežne zaužívaného mena oslovujeme Laco, Lacko. Týchto mužov charakterizuje obrovské nasadenie v profesionálnom aj súkromnom živote. Do každej drobnosti sa púšťajú s neuveriteľnou dravosťou. Majú veľmi dynamickú povahu, sú šarmamntní a nesmierne adaptabilní. V spoločnosti sa často nechávajú dlho prehovárať, aby okorenili stretnutie svojím rozprávačským talentom.
Ich obľúbenou farbou je fialová, ochranné rastliny prvosienka a horčica, ochranné kamene chalcedón a karneol.

Osobnosť: Človek, čo má srdce. Charakter: 96 % Vyžarovanie: 96 % Kmitanie: 114 000 /s

Základná charakteristika: intuícia, dynamizmus, reaktívnosť, citlivosť. Som podnikavý, horlivý, vznetlivý, vodcovský typ, náchylný na ustavičné vzplanutia.

Povahový typ: Som nervózny cholerik, v ktorom to skoro stále vrie. Som náramne emotívny, veľmi aktívny; trocha pojašený vzhľadom na svoju silnú reaktívnosť. Som nezávislý, bojovný, svojhlavý; nie je ľahké ma ovládať. Často mám takmer nevyčerpateľnú a stálu húževnatosť.
Psychika: Je podobná diamantu – z diaľky trblietavé farby, z blízka obrúsené hrany, ktoré zarážajú a mätú.
Vôľa: 93 %. Je nestála.
Emotívnosť: Je dobrá, ale v spojení s výbušnosťou povahy vystrája nepekné kúsky, čo sa prejavuje v mojej snahe utiecť a všetko začať odznova a inde. V kútiku duše som ovplyvniteľný. Mám pomalý vnútorný život, neprispôsobujem sa ľahko. Moja sebadôvera je často iba zdanlivá. Niekedy sa vydávam za tvrdého chlapíka, aby som získal čas na rozmyslenie.
Reaktívnosť: 70 %. Som nespokojenec. Cítim sa dobre iba v zdanlivo bezvýchodiskových situáciách. Som veľmi citlivý na neúspech. Moje znechutenie netrvá veľmi dlho, ale je teatrálne. Typické sú pre mňa neobyčajné a neuvážené rozhodnutia a bezuzdné útoky.
Aktívnosť: 90 %. Pracujem nárazovito, mojej činnosti chýba nadväznosť. Som rojčivý, často nedisciplinovaný, zvedavý a nepozorný. Učím sa ľahko, ale som lenivý. Stávam sa obeťou fantázie. Som taká potvorka, s ktorou zažijú ľudia veľa zvratov. Nie som veľmi nadaný na fyzickú prácu. Mám veľký zmysel pre profesionálnu zodpovednosť. Moje financie sú nestále – potrebujem peniaze, ale neviem ich udržať.
Intuícia: 97 %. Som takmer rodený jasnovidec, veštec, alebo astrológ. Moja psychika je spontánna a je ohromujúca – využívam ju obratne a účinne. Ľudia by ma mali počúvať – som strhujúci, nemali by sa však nechať nachytať na všetky moje nástrahy...
Inteligencia: 95 %. Som skvelý, ale nestály – raz som obdivuhodný, inokedy sklamem. Moja predstavivosť prekonáva racionalitu. Som úžasný rozprávač – treba ma brzdiť, inak svoj život vyrozprávam namiesto toho, aby som ho žil. Pre svoj život potrebujem obecenstvo. Som veľmi subjektívny, každú udalosť podfarbujem svojou fantáziou. Som muž so srdcom na pravom mieste. Nerozlišujem medzi veľkodušnosťou a mrhaním, dám i poslednú košeľu.
Citový život: 97 %. Moja búrlivosť si získava sympatie. Som neskrotný, odmietam drezúru. Túžim po ozajstnej láske a nežnosti.
Mravný charakter: 90 %. Je dobrý, ale mierne vrtkavý. Nie som vždy spoľahlivý, hoci to nie je môj zámer. Mávam cynické reči, s obľubou ničím všetko komfortné. Vieru mám dobrú.
Životaschopnosť: 95 %. Je vynikajúca. Hoci som nervózny, mám v sebe neobyčajnú odolnosť, ale aj sklon na útek.
Zmyselnosť: 96 %. Mám veľmi silnú zmyselnosť. Za ľahostajnou tvárou skrývam nepriznané labužníctvo, ktoré nie je vždy prípustné. Mám bujnú fantáziu a silnú sexualitu, čo mi komplikuje život. Nikdy presne neviem, či svoju lásku prežívam, alebo som si ju vysníval – je to soôsobené častým potláčaním citov. Mám hlboký zmysel pre priateľstvo. Že vraj som nadmieru zvodný, šarmantný, veľmi sa páčim ženám.
Dynamizmus: 98 %. Mám ohromnú výkonnosť – blízku šialenstvu, niekedy je to hotový cirkus. Keď chcem predviesť nejaký žartovný kúsok – keď ma to baví, som rodený chvastúň, inak upadávam do ľahostajnosti, som nesmelý a uzatváram sa do seba.
Sociabilita: 88 %. Ak chcem vystúpiť so svojím číslom, je to hotový ohňostroj. Ak sa uzavriem, pokojne sabotujem párty. Budím dojem, že viem veliť. Spoločnosť obľubujem, no súčasne ňou opovrhujem. Som diplomat i bezočivec zároveň; raz som anjel, raz sa so mnou nedá vydržať.
Záver: Veľký podiel na mojom úspechu má šťastie. Mám sklon byť fatalistom, čo sa často prejavuje na vyčkávacej taktike. Ak začnem strečkovať, dostane ma iba veľký prešibanec.

 
 

 
  Moje čísla z numerológie

Moje psychické číslo: 4 (dobré) Moje osudové číslo: 9 (výborné) Moje číslo mena: 6
Psychické číslo 4
&nbspMám pochybovačnú povaha, je vo mne aj neistota, nikomu ľahko neuverím. Som veľmi trpezlivý, smelo čelím opozícii. Som extrémista – buď hore, alebo dole. Moje hľadisko sa často odlišuje od názorov iných. V konverzácii rád podpichujem, čo vyvoláva problémy, hoci moje pohnútky sú čestné. No vo svojom vnútri nie som škriepivý. Som spoľahlivý a trpezlivý priateľ, ktorý sa osvedčí v každej situácii; moje priateľstvo trvá celý život, no mám len veľmi málo skutočných priateľov.
&nbspMoja nálada sa rýchlo mení, často nedodržiavam sľuby. Pomáham, som veľkorysý, praktický, mám až brilantné myšlienky, som systematický a schopný najmä v presadzovaní výnimočných plánov a nápadov. Som aj rebelant. Ku všetkému mám takmer čisto praktický prístup. Milujem sprisahania. Rád vytváram rovnováhu a poriadok vo svojom živote. Viem byť veľmi citlivý, ako muž by som mal byť vynikajúci sexuálny partner.
Nepríjemné mesiace sú pre mňa október, november a december, keď sa u mňa zvýrazňujú psychologické problémy.
Osudové číslo 9
&nbspZnamená výborných učiteľov. (Hm...) Nie som snob. Moja váhavá povaha mi však bude spôsobovať problémy. Charakterizuje ma romantika a dobrodružstvo (???)
Číslo mena 6
Rozdávam lásku a priateľstvo.

 
 

 
  Drak, vrana a lipa

V čínskom horoskope som podľa mesiaca narodenia drak (kwok man-ho). Ako draka ma reprezentuje živel zem. Moja farba je žltá, mám rád sladké jedlá, dominantný je u mňa pocit túžby. Charakterizuje ma mužský, pevný a horúci princíp, spojený s vplyvom Zeme a Slnka.
Narodil som v 8. mesiaci, zdvojenom. Som tvorivý, no mal by som byť kritickejší, lebo deliaca čiara medzi úspechom a omylom je veľmi tenká.
Deň narodenia je 29. Podľa neho som čestný a obľúbený. Potrebujem pokoj, ale zároveň mám rád veselú spoločnosť. Niekedy sa prestávam ovládať a vtedy vybuchnem. Vychutnávam všetko dobré, čo život prináša, a viem využiť každú šancu. Mám nadanie na literatúru, alebo inú umeleckú činnosť.

Podľa kruhu Zeme som v znamení Vrana, a teda neustále čosi hľadám. Som však veľmi prispôsobivý – dokážem byť šťastný, či som tu, alebo tam. Osamelosť vo mne vyvoláva pocit neistoty a som preto dosť ostražitý. Ako Vrana excelujem pri hľadaní správnych riešení, resp. východísk z problémových situácií. Môj potenciál vášne je vyjadrený hodnotou 4 z 5. Som nežný a romantický. Mám veľa sexuálnej energie, môžem sa však ľahko dostať do problematického vzťahu, čo môžem neskôr oľutovať. Životnú dráhu charakterizuje harmónia. Usilujem sa o nestrannosť, ale musím bojovať proti nerozhodnosti. Mám skon ku klamstvám a podvodom.

Podľa keltského horoskopu je mojím dominantným stromom lipa. V živote ma sprevádza úspech a uznanie, som však dosť pohodlný a často podľahnem ústupkom. Celý život hľadám pravdu. Môže byť zo mňa vedecký pracovník, ale až v neskoršom veku.

 
 

 
  Cigary

Ej, veru, cigary fajčím od vysokoškolských štúdií. (Fuj ho!) Nie som síce žiadny profík, na to obyčajný smrteľník (ako ja) nemá, veď jedna kvalitnejšia cigara stojí od 200 Sk do nevidím, napriek tomu sa snažím aspoň ochutnávať niektoré fajnoty. V niečom sa už aspoň troška vyznám a som naozaj rád, keď si môžem pri nejakej vhodnej príležitosti zapáliť dobrú cigaru. (Hlavne z ekonomických dôvodov) moja spotreba nie je veľká - bývalo takých 20 cigár za rok, postupne sa to zredukovalo, teraz ak 5 za rok, tak je dobre. :-(

Asi by som nemal verejne bonzovať, ale na mojom predošlom pracovisku som natrafil na "spriaznenú dušu" aj v oblasti cigár, teda som mal parťáka a spolu sme vydymovali priestory... V terajšej práci nie je s kým a potom aj finančná situácia mi už nedovoľuje naplno holdovať tomuto dosť drahému izému... :-)

Tu je taký malý prehľad toho najlepšieho v oblasti cigár - pravdaže kubánskych, ktoré sa označujú ako havany.

 
 

 
  Jazykov(edn)é divnosti

      Slovenčina je jazyk flexibilný, rovanko aj odborná terminológia, a tak musia reagovať na spoločenskú situáciu. Preto bola morfológia v oblasti flexie (ohýbania) a deklinácie (skloňovania) doplnená o ďalších sedem pádov:
      (8. pád) korytatív - kto z koho?
      (9. pád) deliminatív - koho kam?
      (10. pád) buzeratív - koho ako?
      (11. pád) likvidatív - kde koho?
      (12. pád) intigatív - ako na koho?
      (13. pád) korupcionál (podlizatív) - komu koľko?
      (14. pád) sexuál (konkubinatív) - kto s kým?

      Mám rád angličtinu, pôvodne som chcel študovať so slovenčinou práve anglinu, nuž ale... A tak mi agličtina ostala už iba vo zvyškoch. Možno pomôže malý prekladateľský kurz...
      Pozor! Aby ste po tomto kurze po anglicky nezabudli!   :-)

      Pôvodne Preklad
      Liezť na nervy. To climb upon the nerves.
      Mať z pekla šťastie. To have a fortune from the hell.
      Babka k babce, budú kapce. Granny to the granny, the boots will be.
      Tam je pes zakopaný! The dog is dug over there!
      Vzal nohy na plecia. He took the legs on the shoulders.
      Od radosti vyskočil z kože. He jumped out of his skin from a joy.
      Dlhý, široký a bystrozraký. Long, extensive and clever-eyesighted.
      Mám to na háku. I have it on the hook.
      Je tu bordel ako v tanku! It's a joyhouse here like in a tank!
      Ako sa voláte? How do you call yourself?
      Cíťte sa ako doma. Smell yourselves like at home.
      Nové Zámky New Castles / New Locks
      Zvolen San Selectado / Electedville
      Michalovce Michaelsheeps
      Dunajská Streda Danubian Wednesday
      Svätojanská muška A Saint John little fly
      Vysoké postavenie A high erection
      Video-prehrávač A video-loser
      Matica slovenská The Slovak Matrix
      Močila konope močila, žabka jej do čižmy skočila She was pissin', ganja pissin' - froggie jumpin' to her bootling.


 
 

 
  Murphyho zákony o sexe
 • Nič sa nezlepšuje s vekom.

 • Sex nemá žiadne kalórie!

 • Nie je iný liek na sex ako viac sexu.

 • Sexepíl je z polovice to, čo máš, a z polovice to, čo si iní myslia, že máš.

 • Sex zaberá veľmi málo času, ale dokáže spôsobiť veľmi veľa problémov.

 • Sex je ako sneh – nikdy nevieš, ako hlboko sa dostaneš, ani ako dlho sa udrží.

 • Panenstvo sa dá vyliečiť!

 • Nikdy nespi s nikým bláznivejším, než si ty sám.

 • Kvality, ktoré najviac priťahujú ženu k mužovi, sú obyčajne tie isté, ktoré ona po roku už nebude môcť zniesť.

 • Ak sa manželka snaží pochopiť muža, zvyčajne ho prestane počúvať.

 • Sex je dedičný – ak ho tvoji rodičia nemali, nemáš žiadnu šancu ani ty.

 • Nebolo žiadne jablko na strome, len pár na zemi, ktorý zapríčinil problémy v záhrade.

 • Sex diskriminuje! (Plachých, hanblivých, škaredých...)

 • Skôr, než nájdeš svojho vysnívaného princa (princeznú), musíš pobozkať veľa škaredých žiab.

 • Miluj suseda svojho..., ale nenechaj sa pri tom nachytať.

 • Keby bolo úsilie zamerané na výskum ženského poprsia vrazené do vesmírneho programu, už dávno by sme si dávali hot-dogy na Mesiaci.

 • Láska je záležitosť chémia, sex je záležitosť fyziky.

 • Sex je veľmi populárne slovo z troch písmen, ktoré na predvedenie svojho celého významu potrebuje zastaralé slovo z piatich písmen.

 • Najlepší spôsob udržania muža je v tvojom náručí.

 • Nemôžeš urobiť dieťa za jeden mesiac oplodnením deviatich žien.

 • Láska je víťazstvo fantázie nad inteligenciou.

 • Nikdy nechoď spať so ženou, ktorá má viac problémov ako ty!

 • Zdržuj sa vína, žien a piesní! Hlavne piesní!

 • Nikdy sa nehádaj so ženou, ktorá je unavená..., alebo odpočinutá.

 • Žena nezabúda na mužov, ktorých mohla mať; muž nezabúda na ženy, ktoré nemohol mať.

 • Na čom zleží, nie je dĺžka kúzelnej paličky, ale jej čarovná sila!

 • Nikdy nehovor nie!

 • Láska je blud, že jedna žena sa líši od druhej.

 • Muž môže byť šťastný s každou ženou – kým ju nemiluje.

 • Svet sa netočí okolo osi...

 • Sex je jedna z deviatich príčin zmŕtvychvstatia. Ostatných osem je nepodstatných.

 • Radšej milovať a stratiť, ako nemilovať vôbec.

 • Nerob to, ak to nemôžeš udržať!

 • Nie je žiadny rozdiel medzi rozumným mužom a bláznom – ak sú zaľúbení.

 • Muž (sex) je vždy len muž (sex) – ale poriadny bicykel, to je jazda!

 

 
 

 
  o

iz